Gripin'in Şarkısı Yunancaya Adapte edildi
'Aşk Nereden Nereye' nin Yunanca Versiyonu için Tıklayın
İLHAN İREM - Gemiler Döner Geriye
İstanbul Konseri
Asu Maralman Michael Kuyucu’ya Sitem Etti
Müziğin K.M. Taşları -2- Kitabı Piyasada
Ümit Sayın Michael Kuyucu’nun Konuğu Oldu
Ziynet Sali’den Box Single
Nazan Öncel’den Yeni Klip
MÜZİK HABERLERİ
Küçük Onur Albümünü Tamamladı
Küçük Onur Albümünü Tamamladı
O’nu ilk kez 1997 yılında Harika Çocuk ONUR olarak tanıdık, henüz 15 yaşındaydı ama daha ilk albümüyle dikkatleri çekti. Türk halkının sevgisini kazanmış olan ONUR 2. Albümü “İlk defa ve Babam” ile ise bu sevgiyi iyice pekiştirdi.

ONUR 3 yıl aradan sonra Popüler müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan.... “Kara Bu Sevda” isimli 3. Albümüyle sevenleriyle buluşmanın heyecanını taşıyor. Genç sanatçının görüntüsündeki olumlu değişiklik müziğine de aynı şekilde yansıtmaya çalışan Onur , altyapılarda Pop sound kullanılan albümün aranjörlüğünü Yıldıray Gürgen üstlendi, kayıtlar ise stüdyo Maestro da gerçekleştirildi. Altan Çetin, Altay, Hakan Kanbay, Şerif Kayran ve çok değerli besteci ve söz yazarlarının eserleri albümde yer alıyor. Fotoğrafları ise Koray Kasap’ın objektiflerinden kaset kapağına yansıyor.

Genç sanatçı aslında sevenlerinden 3 sene zorunlu bir ayrılık dönemi yaşadı. ONUR çok küçük yaşlarda müzik yaşamına başladığı için sesinde de önemli bir değişim dönemi geçirdi bu üç sene boyunca riske girmedi ve sesinin oturmasını bekledi. Ama bu süre boyunca müzikten uzak kalmadı Müveddet Günbay’dan şan dersleri aldı. Lise öğrenimini tamamlayan Onur , Üniversite eğitimi için Amerika New Jersey de bulunan Fairleigh Dickınson Unniversity de eğitimine devam edecek.


Web Hosting AA TELEKOM