Gripin'in Şarkısı Yunancaya Adapte edildi
'Aşk Nereden Nereye' nin Yunanca Versiyonu için Tıklayın
SILA
Yabancı
Orhan Ölmez Michael Kuyucu’nun Konuk Oldu
Emir Ersoy'un Karnavalı Devam Ediyor
Ümit Besen 2014
Çinli Çaldı Aynur Söyledi
Amcasız Grup Gündoğarken
MÜZİK HABERLERİ
Küçük Onur Albümünü Tamamladı
Küçük Onur Albümünü Tamamladı
O’nu ilk kez 1997 yılında Harika Çocuk ONUR olarak tanıdık, henüz 15 yaşındaydı ama daha ilk albümüyle dikkatleri çekti. Türk halkının sevgisini kazanmış olan ONUR 2. Albümü “İlk defa ve Babam” ile ise bu sevgiyi iyice pekiştirdi.

ONUR 3 yıl aradan sonra Popüler müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan.... “Kara Bu Sevda” isimli 3. Albümüyle sevenleriyle buluşmanın heyecanını taşıyor. Genç sanatçının görüntüsündeki olumlu değişiklik müziğine de aynı şekilde yansıtmaya çalışan Onur , altyapılarda Pop sound kullanılan albümün aranjörlüğünü Yıldıray Gürgen üstlendi, kayıtlar ise stüdyo Maestro da gerçekleştirildi. Altan Çetin, Altay, Hakan Kanbay, Şerif Kayran ve çok değerli besteci ve söz yazarlarının eserleri albümde yer alıyor. Fotoğrafları ise Koray Kasap’ın objektiflerinden kaset kapağına yansıyor.

Genç sanatçı aslında sevenlerinden 3 sene zorunlu bir ayrılık dönemi yaşadı. ONUR çok küçük yaşlarda müzik yaşamına başladığı için sesinde de önemli bir değişim dönemi geçirdi bu üç sene boyunca riske girmedi ve sesinin oturmasını bekledi. Ama bu süre boyunca müzikten uzak kalmadı Müveddet Günbay’dan şan dersleri aldı. Lise öğrenimini tamamlayan Onur , Üniversite eğitimi için Amerika New Jersey de bulunan Fairleigh Dickınson Unniversity de eğitimine devam edecek.


Ömür Göksel Michael Kuyucu’ya

Ömür Göksel Müzik Yaşamını Anlattı

Hazal Michael Kuyucu’nun Konuğu

Hazal Müzik Kariyerini Michael Kuyucu'ya anlattı

KIRAÇ'tan Michael Kuyucu'ya ŞOK

Kıraç Michael Kuyucu'nun Programına konuk oldu

Web Hosting AA TELEKOM