Aslı Demirer: Bakkal Müziği Yaparsam .....

Aslı Demirer:  Bakkal Müziği Yaparsam .....

 “Dünyanın En Aşk Yeri” adlı albümünü üç ay önce müzik marketlere sunan Aslı Demirer CRI TÜRK FM’de Michael Kuyucu’nun konuğu oldu.


Samsun’da başlayan ve İstanbul’da gelişen müzik kariyerinin “Güneşi Beklerken” adlı dizide yayınlanan  “ O Şarkı” ile ivmelenen Aslı Demirer 2012 yılında on şarkılık bir albüm hazırladığı sırada “O Şarkı” adlı şarkısının yakaladığı popülerlikten sonra single şarkılarla kariyerine devam ettiğini söyledi. “10 Şarkılık bir albüm hazırlamıştık, ama “O Şarkı” başarılı olunca tek tek o albümdeki şarkıları yayınladık” dedi.  

Aslı Demirer:  Bakkal Müziği Yaparsam .....

Gökhan Türkmen ile beraber gerçekleştirdiği “Korkak” adlı düetin çok ani geliştiğini söyleyen Aslı Demirer, Michael Kuyucu’ya “Bilirsin” adlı şarkıda aslında Gökhan Türkmen ile düet yapma planları yaptığını söyledi. “Gökhan Türkmen ile Bilirsin’i mi düet yapsak diye düşündük ama “Korkak” düet oldu” dedi. 

Aslı Demirer:  Bakkal Müziği Yaparsam .....

Aslı Demirer, Michael Kuyucu’ya “Pop müzik yaptığını ama bu standart popunun dışında müzik yaptığını , ticari kaygılarının olmadığını, önemli olan kalıcı şeylerin üretilmesi. Ben o bakkal müziği denen müziği yaparsam zaten bana yakışmaz, dinleyici kabul etmez” dedi.

Aslı Demirer:  Bakkal Müziği Yaparsam .....

02.03.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM