Aydın Kurtoğlu Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

Aydın Kurtoğlu Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

  “Yak” adlı dijital singleı ile müzik dünyasındaki başarılı yolculuğuna devam eden Aydın Kurtoğlu CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun konuğu oldu. Aydın Kurtoğlu, yakaladığı iyi şarkılar sayesinde başarılı olduğunu söylerken, “başarımı karşıma çıkan iyi şarkılara borçluyum” dedi.


Aydın Kurtoğlu Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu


Aydın Kurtoğlu, çocukken müzisyen olmak istediğini ama babasının bunu istememesinden dolayı bunu hiç gündeme getirmediğini söyledi. “İçimde hep müzik aşkı vardı ama babam müzisyen olmamı istemiyordu” diyen Aydın Kurtoğlu, babasının şarkılarını seslendirmek için henüz erken olduğunu söyledi. İlerde bir gün babası Cengiz Kurtoğlu’nun bir şarkısını seslendireceğini söyledi.

Aydın Kurtoğlu, CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’ya 2017 yılında en az dört şarkılık bir maxi single yayınlayacağını söyledi. Bu maxi single’da “Yak” adlı şarkısının akustik versiyonuna da yer vereceğini söyleyen Aydın Kurtoğlu, iki tane de slow şarkı seslendireceğini ve ilk kez bir slow şarkı ile çıkış yapacağını , bundan dolayı çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Aydın Kurtoğlu Michael Kuyucu'ya Konuk Oldu

2017 ‘de Spor A.Ş. ile bir sosyal sorumluluk projesine imza attığını söyleyen Aydın Kurtoğlu, bu proje kapsamında Sporaşk adında bir şarkı seslendirdiğini ve bu şarkının yakında piyasaya çıkacağını söyledi.

07.01.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM