Buray Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Buray Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

“Sahiden” adlı ikinci albümünü Sony Müzik etiketi ile müzik marketlere sunan ve çıkış şarkısı “Aşk mı Lazım” ile başarısını pekiştiren Buray, CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.


Herkesin ondan single beklediğini ama onun elinde çok şarkı olduğundan yine bir albüm hazırladığını söyleyen Buray, bu albümünde pop – alarturka ve türkü tadında bestelere yer vererek tarzını biraz geliştirdiğini söyledi. 

Buray Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Buray, banasına ait “Gül Goncalar” adlı türküyü de albümünde seslendirerek uzun zamandır babasına ait bir eseri seslendirme hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. 

Michael Kuyucu ile albümündeki tüm şarkıları tek tek konuşan Buray, dinleyicileri arasında yaptığı anketler sonucunda “Seni Sevmiyorum Artık” ve “Sahiden” adlı şarkılarının ön plana çıktığını ve ikinci klip için bu şarkılardan birini seçeceğini söyledi.

Buray Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Buray, Michael Kuyucu’ya  geçmişte Türk ve Yunanlı müzisyenlerden kurulu “United Boyband” adlı grubunun solisti olarak Kıbrıs adına Eurovision Şarkı Yarışmasına katılmak üzereyken son anda siyasi nedenlerden dolayı elendiğini ve ulusal finallerde ikinci olduğunu söyledi. Bu yarışmayı çok sevdiğini söyleyen Buray, başka bir ülke adına değil Türkiye adına bir gün bu yarışmaya katılmaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi.

17.12.2016
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM