Ömür Gedik 'Khaleesi' Oldu, 'Gözyaşlarım Anlatır' Dedi

Ömür Gedik 'Khaleesi' Oldu, 'Gözyaşlarım Anlatır' Dedi

 Ömür Gedik müzik kariyerine yeni teklisi ‘Gözyaşlarım Anlatır’ ile devam ediyor.


DMC etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında çıkan, sözleri Vural Şahin’e, müziği Uluğbey Hekimoğlu’na ait, Şahsenem’in 90’lı yıllardaki hit şarkısı ‘Gözyaşlarım Anlatır’, Emirhan Cengiz’in aranjesi ile günümüz sounduna uyarlandı.


Ünlü reklam yönetmeni Mehmet Ali Arsan yönetmenliğinde çekilen klipte Ömür Gedik’e son günlerin popüler oyuncusu Tuan Tunalı eşlik etti.


Gedik, klipte Game of Thrones dizisinin efsane kraliçesi Khaleesi olarak kamera karşısına geçti. Diziyi çok sevdiğini söyleyen Gedik, ‘Khaleesi’ye sadece erkekler değil ben de hayranım. Böyle güçlü, aşka inanan, vicdanlı bir karaktere hayran olmamak elde değil. Sadece dizi ve filmlerde değil gerçek hayatta da bütün kadınların böyle olması en büyük dileğim. Zaten Amerika’da da yeni doğan kız çocuklarının çoğuna artık Khaleesi ismi veriliyor’ dedi.


Sanat yönetmenliğini Melis Göktürk’ün, stil danışmanlığını Büke Göksel’in yaptığı klipte Ömür Gedik’e Khaleesi benzerliği için üç kilo ek saç takıldı. Sonrasında örülen ve çiçeklerle süslenen saçın hazırlıkları beş saat sürdü. 


17.02.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM