Harun Kolçak'ın 'Çeyrek Asır'ından Yeni Klip

Harun Kolçak'ın 'Çeyrek Asır'ından Yeni Klip

 Türk pop müziğinin ölümsüz ismi Harun Kolçak’ın, unutulmaz şarkılarını sanatçı dostları ve genç müzisyenlerle yorumladığı ‘Çeyrek Asır’ albümünden yeni klip yayınlandı. Efsaneye, pop müziğin yeni nesil seslerinden Gülçin Ergül’ün eşlik ettiği ve büyük beğeni toplayan ‘Ağlat Beni’ adlı parçanın, klip hazırlılarına başladıklarını hayattayken sosyal medya hesabından duyurmuştu.


 Senaryosuna Harun Kolçak ile birlikte karar verilen şarkının klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde, Haydarpaşı Garı’nda çekildi. Sanatçı, klip hazırlıkları sürerken, bu şarkının klibini çok sevdiği tren garında çekilmesini istediği, tren garlarının ayrılığı simgelediği için bu şarkıya çok uygun olacağını söylemişti.


Müzik dünyamızın usta sanatçılarından Harun Kolçak, müzik sektöründeki 25. Sanat yılını geçtiğimiz yıl Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan, ‘Çeyrek Asır’ albümüyle kutlamıştı. Sanatçının en güzel, unutulmaz şarkılarını ünlü isimlerle seslendirdiği albüm, 2016 yılının en çok satan albümü olma başarısını göstererek zirveye yerleşti. Son bir yılını Türkiye’nin her köşesinde, hayranlarının akın ettiği konserlerle geçiren sanatçı, 19 Temmuz 2017’de uzun süredir mücadele ettiği rahatsızlığına yenik düştü. Türk halkının gönlünde sarsılmaz bir yere sahip olan Harun Kolçak, ölümsüz eserleriyle yaşamaya devam ediyor. 


03.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM