Şeref Erdeniz'in İlk Teklisi

Şeref Erdeniz'in İlk Teklisi

1987 İzmir - Karşıyaka doğumlu Şeref Erdeniz, müzikle ilk tanışması ilkokul yıllarına dayanıyor. Lisede kurmuş olduğu müzik grubuyla sahneye ilk kez 13 yaşındayken çıkmıştır. Türkiye’nin farklı illerinde uzun yıllar sahne yapan Şeref, 2010 yılında İstanbul’da albüm hazırlığına başlayıp sonra vazgeçmiştir. 7 yıl aradan sonra ilk teklisi niteliğini taşıyan, kendine özgü okumasıyla yorumladığı  ‘’İsimsiz Korkular’’ Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşuyor.


 Sanatçının ilk teklisi olan ‘’İsimsiz Korkular’’ın sözü ve müziği Şeref Erdeniz, düzenlemesi ise Selim Öztürk imzası taşımaktadır. Şeref, ‘’İsimsiz Korkular’’ isimli bu romantik şarkıyı 2012 yılında yazmıştır. Sanatçının kendine has vokali ve şarkılara katmış olduğu romantik yorumları dışında,kendine ait çok sayıda sözü ve bestesi de bulunmaktadır.


 ‘’İsimsiz Korkular’’ isimli teklinin video klibi yönetmen Sertan Öksüz tarafından Yalı Ataköy’de 2 günde çekilmiştir. Video klibin görüntü yönetmenliğini ise Hakan Deliduman üstlenmiştir. Video klipte sanatçıya Hollanda’lı oyuncu Femke Brinxma eşlik etmiştir. Ayrıca video klipte tüm sempatikliğiyle dikkatleri üstüne çekeceğe benzeyen, Pomeranian cinsiLila da yer almıştır. 

20.10.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM