Konser Şampiyonu Olmak İstiyorum

Konser Şampiyonu Olmak İstiyorum

“Esas Duruş” adlı albümünü müzik markete sunan ve ardı ardına yayınladığı 5 single’dan sonra dördüncü solo albümünü müzik marketlere sunan Betül Demir CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun konuğu oldu.


Albümünün ilk şarkısı “Karabatak” ile listeleri zorlayan Betül Demir Michael Kuyucu’ya on iki şarkının yer aldığı albümünde yer alan şarkıları ve hikayeleri anlattı. Albümünün ikinci klibini “Meşgul” adlı şarkısına çekmeyi planladığını söyleyen Betül Demir bu albümünde ilk kez kendi bestelerine ağırlık verdiğini söyledi.

Konser Şampiyonu Olmak İstiyorum 

Betül Demir albümünde kendisi için çok özel şarkıların yer aldığını söylerken bu albümünün iki senelik bir çalışmanın ürünü olduğunu söyledi. Albümün ilk klip şarkısı “Karabatak” üzerinde üç buçuk ay çalıştıklarını söyleyen Betül Demir, ikinci klibine konu olmasını planladığı “Meşgul” adlı şarkısını takside yazdığını söyledi. 

Müzik dünyasında on birinci yılına giren Betül Demir, işinin her zaman özel hayatının önünde tuttuğunu ve işine aşık olduğunu söylerken en büyük hedef ve hayalinin açık hava konserleri vermek olduğunu söyledi ve gelecekte “daha da fazla konser vererek konser şampiyonu olmak istiyorum” dedi. 

Konser Şampiyonu Olmak İstiyorum

17.10.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM