Elvan Günaydın: İlk pazar

Elvan Günaydın: İlk pazar

Elvan Günaydın'ın uzun süredir yayınlanması merakla beklenen single çalışması "İlk Pazar" PDND etiketiyle dijital müzik platformlarında dinleyicilerin beğenisine 22 Eylül Cuma günü sunuldu. Sözlerini Gökhan Şahin bestesini Serkan Balkan düzenlemesini Osman Çetin'in yaptı.

Naif, yumuşak, ruha dokunan ve güçlü vokali ile söylediği şarkılarda büyülü bir atmosfer yaratmayı başaran Elvan Günaydın, Enbe Orkestrası'nda Mustafa Ceceli ile seslendirdiği "Eksik", sonrasında "Hikaye" ve "Senden Kıymetli Mi?" şarkıları ile listelerde haftalarca üst sıralarda yer almayı da başardı.

Öncelikli derdi her zaman müzik olan genç yıldız, kendisine büyük bir fırsat tanıyan Enbe Orkestrasının kurucusu Behzat Gerçeker ile profesyonel yaşama adım atmasının büyük bir şans olduğunu söyledi. Elvan Günaydın, ilk single'ı "İlk Pazar" için Türkiye'nin en mühim müzik adamlarından Soner Sarıkabadayı'nın desteğini almasının kendisine inanç, hırs ve başarma duygusu kattığını söyledi. Pdnd Müzik ile çalışıyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ekledi.

"İlk Pazar"ın baharın ve yazın renkli tonlarını taşıyan video klibi Heybeliada'da Işıl Reina yönetmenliğinde gerçekleştirildi. "İlk Pazar" single çalışması Safa Gülsoy tarafından fotoğraflandı.

Biyografi:

Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı. Çocukluğundan beri hep müzikle iç içe. İlkokul yıllarında başlayan minik sahne deneyimleri, yıllar içinde Elvan Günaydın'ı Enbe Orkestrası'na kadar taşıdı .Üniversite eğitimimi Sofya'da Sofya Teknik Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisi olarak tamamladı. Aynı zamanda Enbe Orkestrasına dahil oldu ve ikisine aynı anda devam etti.

09.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM