Gökhan Türkmen, Sessiz'in 5. Video Klibini Aşktır'a Çekti

Gökhan Türkmen, Sessiz'in 5. Video Klibini Aşktır'a Çekti

İki yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 2016 yılının Ekim ayında yayınladığı son albümü Sessiz'de bulunan şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gökhan Türkmen, albümün beşinci video klibini '' Aşktır '' isimli şarkısına çekti.

Şarkılarına çektiği klipler ve kliplerinin özgün hikayeleri ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, son albümü Sessiz'de bulunan tüm şarkılarını kliplendireceğinin müjdesini verdi.

İmzasını attığı projeler ve kaliteli üretimleri ile büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Türkmen, daha önceki bir çok klibinde olduğu gibi Aşktır klibinde de Murat Joker yönetmenliğini üstlendi. Aşktır şarkısının sözü ve müziği Gökhan Türkmen'e düzenlemesi ise Caner Anar'a ait.

Müzikal başarılarının yanı sıra stili ile de her daim ön planda olan ve kendine has tarzı ile sevilen sanatçı, Aşktır klibindeki rengarenk kıyafetleri ve aksesuarları ile yine farkını ortaya koyuyor.

Alaçatı Marina Palace'da çekimlerine başlanan klip boyunca tek başına gördüğümüz Gökhan Türkmen, İstanbul'da çekilen araba sahneleri ile klibi tamamladı.

Gökhan Türkmen'in yepyeni klibi Aşktır 5 Eylül'de tüm müzik kanallarında ve GTR Müzik YouTube kanalında yerini aldı.

11.10.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM