Bilge Nihan'ın Zehr – i Yılan'ı Geliyor

Bilge Nihan'ın Zehr – i Yılan'ı Geliyor

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında çıkardığı “Net” şarkısı ile uzun süre radyo ve televizyonlarda en çok çalan isimlerden olan “Bilge Nihan”, Sony Music Türkiye ile anlaşmasının ardından ilk projesi; “Zehr-i Yılan” şarkısını sevenleriyle buluşturuyor.

Net Şarkısı İle Uzun Süre Listelerin En Üst Basamaklarındaydı

Bilge Nihan, geçtiğimiz kış Bahadır Tatlıöz’ün eşlik ettiği “Net” şarkısı ile hayranlarından olumlu tepkiler alarak şarkısını milyonlarca kişiye dinletmeyi başardı. Hatta akustik versiyonları ile de çok kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan şarkılar arasında da yerini aldı.

Bu Kez Zehr – i Yılan'ı Herkesin Diline Dolanacak

“Zehr-i Yılan” ın sözleri Bahadır Tatlıöz’ e müziği ve düzenlemesi ise Cüneyt Yamaner’ e ait. Şarkının kayıtları Çatı Stüdyo ve Stüdyo Kaya’ da tamamlanırken mix ve mastering’ i ise Emre Kıral üstlendi. Dinamik ve kıpır kıpır altyapısı ile “Zehr-i Yılan” yine müzik listelerinin en üst basamaklarını zorlayacak gibi görünüyor.

Bilge Nihan'dan İddialı Videolu Klip

Yönetmen koltuğunda Gülşen Aybaba’ nın oturduğu “Zehr-i Yılan” ın video klibinde Bilge Nihan feminen ve iddiali halleriyle sevenlerini çok şaşırtacak.Kadın dansçıların da Bilge Nihan’ a eşlik ettiği klibin çekimleri yaklaşık 16 saat sürerken, Bilge Nihan’ ın klip setindeki eğlenceli ve enerjik halleri de tüm set ekibinin enerjisini yükseltti.

17.09.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM