Kaan Öztürk: Yollarda Yoruldum

Kaan Öztürk: Yollarda Yoruldum

Çeşitli sahne konseptleri ve enerjik sahne performanslarıyla bilinen Kaan Öztürk, tekli şarkılar serisine; sözü ve müziği kendisine ait sevilen şarkısı “Yollarda Yoruldum”u yeniden hatırlatarak başlıyor.


Kaan Öztürk, yıllardır gitarı ve vokalleriyle, Ajda Pekkan, Yaşar, Gülşen gibi birçok sanatçıya sahnelerinde eşlik etmenin yanı sıra, Emel Müftüoğlu, Onur Mete ve yakın zamanda kaybettiğimiz Harun Kolçak gibi birçok sanatçıyla birlikte yaptığı “featuring” konsept programları ile biliniyor. 


Kendi yorumu:


‘Hiç durmadım. Sahne yapmak için albüm yapıldığı fikrindeydim ve ben zaten hep sahnede olduğumdan şarkı yayınlamaya ihtiyaç duymuyordum. Ancak şarkı yazmayı hiç bırakmadım ve çok birikti. Artık sahnelerimde kendi şarkılarıma ağırlık verebilmek istiyorum. Bu yüzden mutfağa döndüm. Başlangıç için, bilenlere hatırlatmak, bilmeyenlere bildirmek için bu şarkıyla, 'yine ama yeni' Yollarda Yoruldum'...


Sahne performanslarında mizahi içeriğe de çok ağırlık veren Kaan Öztürk, müzisyenliği kadar şovmenliği ile de izleyicileri etkiliyor.  


Şarkının videosu yönetmen İmre Haydaroğlu tarafından Bodrum’da çekildi.


Yollarda Yoruldum şarkısı Avrupa Müzik markasıyla 25 Ağustos 2017 tarihinde tüm platformlarda yerini alıyor!

17.09.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM