Kaan Akalın'dan Yeni Single: Tanıdık Haikayeler

Kaan Akalın'dan Yeni Single: Tanıdık Haikayeler

Türk pop müziğine yeni, taptaze, farklı bir ses ve yorum getiren Kaan Akalın, ilk single’ı “Arar Mı?”nın ardından, şimdi de “Tanıdık Hikayeler” ile bizlerle…

Genç kitlesi tarafından beğeni ile takip edilen Kaan Akalın’ın yeni single’ı "Tanıdık Hikayeler" Pasaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

Söz ve müziği Kaan Akalın’a, nakaratını aranjörü Onur Betin ile birlikte yaptıkları, mastering’i Chris Gehringer’a ait “Tanıdık Hikayeler”in klibi tarihi Pera Palas’ta çekildi. Kısa filmi Cannes ve Berlin film festivallerinde gösterilen Kutay Denizler’in yönetmenliğini üstlendiği klibin görüntü yönetmenliğini ise Burak Babayiğit yaptı. Klibin konsept ve kurgusu da Kaan Akalın’dan.

İnsan ilişkilerinde, sadakatsizliğe ve doyumsuzluğa gönderme yapan şarkının klibinde, Tango ve Modern dans ön planda… Koreografisi Mutlu Cengiz tarafından yapılmış olan Tango, Kaan Akalın ve dans partneri ile hayat buldu. Dans partneri olan Elçin Yavuz’un Modern dansı ve koreografisi klip boyunca izleyicileri sürüklüyor. Klip için dört farklı kombinle kamera karşısına geçen Kaan Akalın’ın styling’ini Kerem Yosuntaş ve stilist Çağla Öksüz yaptı. Makyaj ise Ayşen Koçyiğit’in elinden.

30.08.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM