Elif Kaya, Yeni Şarkıya Şaşırtan İmaj

Elif Kaya, Yeni Şarkıya Şaşırtan İmaj

Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Elif Kaya, yenilenen imajına yeni bir şarkı da ekleyerek yaza damga vurmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar yorumladığı “Karanlık Dünyam”, “Kader Çıkmazı” ve “Bir Bilebilsen” şarkıları ile adından söz ettiren ve kariyerinde emin adımlarla yürüyen Elif Kaya, yaza yenilenmiş olarak giriyor. Başarılı yorumcu Elif Kaya, merakla beklenen yeni teklisi "Aşklarca”yı Poll Production etiketi Polat Yağcı yapımcılığında müzikseverlerle buluşturdu.

Sözü bestesi Alper Narman ve Onurr’a ait  olan "Aşklarca” iki farklı versiyonuyla bu yaz eğlence mekânlarının sevilen şarkılarından biri olmaya aday.

Doğal Haline Döndü

Sıra dışı sesi ve yarısı siyah yarısı sarı saçları ile müzik dünyasında dikkatleri üzerine çeken Kaya, uzun zamandır büyük bir titizlik ve heyecanla hazırladığı yeni şarkısında tarzını tamamen değiştirdi. Saçlarında doğal haline dönüş yapan ünlü şarkıcı, müzik tarzında da değişikliğe gitti.

Rekabet Yok, Dayanışma Var

Arabesk şarkılara farklı bir yorum katan Kaya, bu kez hareketli şarkısı "Aşklarca” ile ortalığı kasıp kavuracak. Sesi kadar güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine çeken Kaya, Ömer Homan stil danışmanlığında Halil Güzel 'in objektifine birbirinden renkli ve dinamik pozlar verdi.

Aranjesini Enver Güven’in yaptığı “Aşklarca " şarkısının video klip yönetmenliğinde ise Murat Joker’in imzası bulunuyor. Selim Çaldıran’ın prodüktörlüğünü yaptığı single dijital mecralar, radyolar ve müzik kanallarında yayında.

30.08.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM