Merve Özbey, Gülden Mutlu ve Aşkım Kapışmak’tan Sürpriz Proje!

Merve Özbey,  Gülden Mutlu ve Aşkım Kapışmak’tan Sürpriz Proje!

İnsanız İşte” adlı gösterisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Aşkım Kapışmak uzun zamandır hazırlıkları yapılan projeye ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Davranış Bilimleri Uzmanı-Yazar Aşkım Kapışmak, Cri Türk Fm’de Elif Sevil Orhanlı’nın konuğu oldu.

Bugüne kadar yüzlerce gösteri ve seminerle izleyinin karşısında olan Kapışmak, 500. gösteriyi Eylül ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesiyle taçlandıracak. Uzun bir hazırlık süreci içerisinde olduklarını, zengin ve sürprizlerle dolu bir içerik hazırladıklarını belirten Aşkım Kapışmak projede başarılı şarkıcılar Merve Özbey ve Gülden Mutlu’nun da yer aldığını açıkladı.

Aşkım Kapışmak “Konsepti değiştirdik, ters köşe yapacağız. Görsel videoların, telkinlerin yer aldığı, müziğin olduğu bir gösteri olacak. Merve Özbey ve Gülden Mutlu özel şarkılarla sahnede olacak. İnsanlığı acıların içinden alıp, akıl boyutuna getirip, ötekileştirmenin olmadığı sadece insanın olduğu bir noktaya getirip final yapacağız” dedi.

Aşkım Kapışmak söz yazdı Gülden Mutlu besteledi

Aşkım Kapışmak proje kapsamında sözlerini kendisinin yazdığı ve Gülden Mutlu’nun bestediği yeni bir şarkı yaptıklarını belirterek Ağustos ayında şarkıya klip çekileceğini söyledi.

Üzümlü Kek Kitabı Film Oluyor

Aşkım Kapışmak, otizmli bir çocuğun hikayesini anlattığı son kitabı ‘Üzümlü Kek’in önümüzdeki yıl filminin çekileceğini söyledi. Film fikrinin Cem Yılmaz’dan geldiğini söyleyen Aşkım Kapışmak, Yılmaz’ın kitabı okuduktan sonra “mutlaka filmi yapılmalı” dediğini ve film projesinin bu şekilde oluştuğunu açıkladı. Eylül sonrası film için hazırlıklara başlayacaklarını ve iyi bir kadro oluşturacaklarını söyledi.

Kitapta üniversite yıllarında 5 yıl bakıcılık yaptığı ve “En büyük hocam” dediği otizmli Enes’le yaşadıklarını anlatan Kapışmak, “Eğer Enes’le tanışmasaydım hayatta çok şey kaybedecektim. Ondan, karşılık beklemeden sevmeyi öğrendim” dedi.  

11.08.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM