Ahmet Edis, Hadi Ordan

Ahmet Edis, Hadi Ordan

Ahmet Edis “Alık” isimli tekli parçasıyla müzik piyasasına ilk adımını attı. İçimizi kıpır kıpır, insanı yerinde oynatan parçanın hikayesi de herkesin başına gelebilecek bir aşk hikayesini anlatıyor. Yanındayken kıymeti değeri bilinmeyen sevgilinin ayrılıktan sonra nasılsa bana geri döner diyenlere bir cevap niteliğinde diyebiliriz.

Sosyal medyada fenomen olmaya aday isimlerden, klüplerde dj'lik mc'lik ve aynı zamanda dans eden Ahmet Edis'in 10 parmağında 10 marifet diyebiliriz.

Genç sanatçı "Tek amacım insanları eğlendirmek, zaten normal hayatta yeterince gergin ve stresli zamanlar geçiriyoruz, ufacık bile tebessüm oluşuyorsa insanların yüzünde ne mutlu bana,” Alık” benim için çok özel bir şarkı, tek yazdığım hareketli parçam, her şarkımda hayat hikayem gizli aslında, günün birinde hepsinin sırası gelecek"

Eğlendirirken düşündüren, damara bağlarken bir anda oynayabildiğimiz “Alık” parçasının söz ve müziği genç sanatçıya ait. Aranjesini bir çok sanatçıyla çalışmış ve yaptığı her işin altından başarıyla kalkmış söz ,beste yazarı ve aynı zamanda aranjör Gökhan Süer üstleniyor.

"Alık" şarkısının yapımcılığını müzik piyasasının köklü firmalarından Fono Müzik firması üstlenmiştir. “Alık” tüm yasal dijital platformlarda.

28.07.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM