Kutsi, 4 Yıl Aradan Sonra Mavi İle Dönüyor

Kutsi, 4 Yıl Aradan Sonra Mavi İle Dönüyor

Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.

Albümsüz geçen bu uzun süre içerisinde oyunculukta gösterdiği başarısını ‘Mavi’ ismini verdiği albümü ile taçlandırıyor.

Uzun zamandır büyük bir titizlik ve heyecanla hazırlanan albümde Kutsi’nin kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Yıldız Tilbe, Altan Çetin, Mert Ekren, İrfan Özata, Yazgın Kaçak, Murat Güneş ve Murat Poyraz gibi müzik dünyasının önemli isimlerinin imzası yer alıyor.

Birbirinden iddialı 14 şarkının yer aldığı albümde ilk olarak sözü ve müziği Altan Çetin imzalı ‘Yapma Dedim Sana’ şarkısı dinleyiciyle buluşuyor.

Albümde 8 şarkının sözü ve müziği Kutsi imzası taşırken, şarkıların çoğunda gitarlar yine sanatçının kendisi tarafından icra edildi.

Müzikseverlerin sabırsızlıkla beklediği albümde hızlı ve tempolu şarkıların yanı sıra Kutsi ile özdeşleşen ve dinleyicilerin kalbine dokunan parçalar da yer almakta. 

Klasikleşmiş Kutsi şarkılarının tadını taşıyan eserlerin yer aldığı ‘Mavi’ albümü 10 Temmuz Pazartesi (bugün) Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde müzik marketlerdeki yerini aldı.

Brezilyalı Partner

İmaj fotoğrafları için Selda Başkaya’nın objektifine poz veren Kutsi’nin fotoğraf çekimleri Ömerli Binicilik Kulübü’nde gerçekleşti. Albümün ilk video klibi ise ‘Yapma Dedim Sana’ şarkısına geldi. Tülay İbak yönetmenliğinde Maslak Film Sokağı Stüdyoları’nda çekilen video klipte Kutsi’ye Brezilya’lı model Izaeli eşlik etti.

06.08.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM