İdo Tatlıses: 17 Yaşımdan Beri Ailemden Para Almıyorum

İdo Tatlıses:  17 Yaşımdan Beri Ailemden Para Almıyorum

 “Ya da Boşver” adlı yeni teklisi ile müzik kariyerine devam eden İdo Tatlıses CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun konuğu oldu. Yeni teklisi hakkında bilgiler veren hayranlarının whatsapp hattından gelen sorularını yanıtlayan İdo Tatlıses müziğinin dışında kendisi hakkında merak edilenlere de cevap verdi.


İbrahim Tatlıses’in En Çok Sevdiği İdo Şarkısı

İdo Tatlıses, Michael Kuyucu’ya babasının en çok onun “Sonsuz Teşekkürler” adlı şarkıyı sevdiğini “Satır” adlı şarkının ise babasının en sevmediği şarkı olduğunu söyledi. Nüfus kağıdında adının İbrahim Tatlıses olduğunu söyleyen İdo, İdo isminin magazinciler tarafından İbrahim Derya Oğlu kelimelerinin baş harflerinden oluşturulduğunu söyledi.

İdo Tatlıses:  17 Yaşımdan Beri Ailemden Para Almıyorum

17 Yaşımdan Beri Ailemden Para Almadım

“Ben her erkek kadar çapkınım, fazlam yok” diyen ido, altı haftada 15 kilo verdiğini söyledi ve on yedi yaşından itibaren müzik dünyasında kendi ekmeğini kendisinin çıkarttığını söyledi. İdo Tatlıses,  “Ben 17 yaşımdan sonra ailemden hiç para almadım. O günlerde ailemin bana aldığı arabayı sattım, sermaye yaptım ve sektöre girdim. Kazandığımla arabanın parasını aileme geri verdim kalanı da kendime tuttum. Sonrasında hep kendi mesleğimden para kazandım” dedi.

İdo Tatlıses:  17 Yaşımdan Beri Ailemden Para Almıyorum

Menajerim İzin Verirse Full Albüm Yapacağım 

İdo Tatlıses, “Ya da Boşver” adlı teklisinin Derya Uluğ bestesi olduğunu bu şarkıdan sonra Derya Uluğ’ın çok güzel besteler yaptığını gördüğünü ve ondan üç beste daha aldığını söyledi. İdo Tatlıses, “eğer menajerim ve ekibim izin verirse bu yıl birden çok şarkının yer aldığı bir full albüm yapmak istiyorum” dedi.

07.07.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM