Gülsen Karatoprak Yatağan’da Sahne Aldı

Gülsen Karatoprak Yatağan’da Sahne Aldı

Gülsen Karatoprak Yatağan'da bu yıl 17'ncisi düzenlenen Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali'ne sahne aldı. Anfi Tiyatro'daki festival akşamında sahne alan Gülsen, en popüler şarkıları bu kez Yatağanlılar için seslendirdi. CRI Türk FM medya sponsorluğunda Yatağan'da konser veren Gülsen'i izlemeye gelenler arasında CHP Muğla eski Milletvekili Fevzi Topuz da yer aldı.


Gülsen Karatoprak Yatağan’da Sahne Aldı


13 kişilik bir ekiple Bodrum'dan Yatağan'daki festivale giden Gülsen Karatoprak, Yatağan'da halkın büyük sevgisiyle karşılaştı. Anfi Tiyatro'daki konserde en güzel şarkılarını seslendiren Gülsen'in Yatağan Türküsü performansı dikkat çekti. Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, konser sonunda Bodrumlu Gülsen'e Yatağanspor atkısı hediye etti.  Karatoprak'a festivale katkısından dolayı kristal bir plaketle çiçek takdim eden Başkan Hasan Haşmet Işık, "Kendisi çiçek gibi ama biz yine de çiçeğimizi verelim" diye konuştu. Yatağanlı minikler ise genç şarkıcıyla bol bol selfie yaptı.

Gülsen Karatoprak Yatağan’da Sahne Aldı

Gülsen Karatoprak, konser sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada "Bu kadar büyük bir kalabalık beklemiyordum. Çok güzel bir akşamdı. Özellikle Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin anfi tiyatroda kurduğu ses ve ışık sistemine hayran kaldım. Bunu özellikle söylemek istiyorum. İlk kez bu kadar mükemmel bir teknik destekle karşılaşıyorum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

07.07.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM