Soner Arıca Kaçalım Diyor

Soner Arıca Kaçalım Diyor

Pop müziğin sevilen ismi Soner Arıca, söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Enver Günen’e ait olan “Kaçalım” isimli yepyeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Arka arkaya yayınladığı; “Saklı”, “Bir Yanım Gitti”, “Aşkın Saniyesi”, “Dönsen Bile” şarkılarıyla milyonların beğenisini kazanan ve müzik otoritelerinden tam not alan Soner Arıca, “Kaçalım” isimli yeni şarkısıyla da çok iddialı. 

Güçlü alt yapısı yazın coşkusuna eşlik edecek “Kaçalım” single’ında şarkının Suat Ateşdağlı, Kaan Gökman ve Catwork imzalı remix çalışmaları da yer alıyor. 

En çok klibi olan sanatçı unvanını elinde tutan SonerArıca, “Kaçalım”şarkısının video klibi ile müzik kariyerindeki 67. klibine imza attı. Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde Kilyos’da çekilen video klipte Soner Arıca’ya,Burcu Gidenoğlu Danceabit dans okulunun dansçıları ve oyuncu olarak da Rus modeller Daria K. Milos İvanovic, Türk dansçı, model Osman Çelik eşlik ettiler. 

Soner Arıca“Kaçalım” şarkısının imaj fotoğrafları ve video klibi çekilirken; Modacı Murat Aytulum’un stayling’i ve Barbarossa Morattı, Murat Aytulum, Hakan Akkaya kostümleri ile Ufuk Eral’ın objektifine poz verdi.

28.07.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM