Hakan Böcek'in İlk Single Çalışması Kaos, Müzikseverlerle Buluştu

Hakan Böcek'in İlk Single Çalışması Kaos, Müzikseverlerle Buluştu

Son yıllarda London College of Music başta olmak üzere, müzik akademileri ve konsevatuvarlara başarılı öğrenciler yetiştiren Hakan Böcek, bu kez kendisi için kolları sıvadı ve ilk single çalışmasını 3 Adım Müzik/ NYS Müzik'ten çıkardı. Türkiye'nin saygın video platformu netd Müzik'in desteğini de arkasına alan sanatçı, Kaos'un klip çalışmasını 19 Mayıs'ta müzikseverlerin beğenisine sundu.

Günümüz kargaşası ile insanoğlunun iç hesaplaşmasını liriklerinde buluşturan Hakan Böcek, şarkının altyapısında Rock müziğin gerektirdiği standartların üzerine cesur ve yenilikçi metalar kullandı.Hakan Böcek'in İlk Single Çalışması Kaos, Müzikseverlerle BuluştuHakan Böcek'in İlk Single Çalışması Kaos, Müzikseverlerle BuluştuKaos'un sözlerine imzasını atan sanatçı, şarkının müziğinde ise Caner Hız ile birlikte çalıştı.

Hakan Böcek'e çalışmasında; davulda Hazar Aytan, bas gitarda Korel Memili, gitarlarda Koner Memili, geri vokallerde Hakan Kıran, Hasan Yasin Bilgin ve Osman Eren eşlik etti. SoundCity İstanbul'da gerçekleşen kayıtların mutfak kısmı ise Koner Memili ve Hakan Böcek dokunuşlarıyla şekillendi. Dijital platformlarda kullanılan görsel çalışmaları Ubeydullah Binol gerçekleştirirken, klibin yönetmen koltuğuna Bertan Uçar oturdu.

19.06.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM