Cihan Yıldız’ın Yeni Teklisi “Sevgilim Üzgünüm” Çıktı!

Cihan Yıldız’ın Yeni Teklisi “Sevgilim Üzgünüm” Çıktı!

Cihan Yıldız, üç yıl aradan sonra, “Sevgilim üzgünüm” adlı şarkısıyla dinleyicileriyle buluştu. Şarkının sözleri, mümkünsüz aşklara yelken açan şiddetli sevginin, sevdalılar arasında unutulmasının zorluğunu anlatıyor.


Bugüne kadar beş albüm çıkaran Cihan Yıldız, içeriklerini bazen kendi yazdığı sahne projelerinde birçok isimle farklı çalışmalar yaptı. Bir yandan eğitimine devam ederken, diğer yandan da solo kariyerine ivme kazandırmaya çalıştı. Şarkıda bazen kalmanın daha zor olabileceğini söyleyen Cihan Yıldız, aşkı anlatan tüm kelimelerin, yeri gelip bıçak gibi tüm manaları yok edebileceğini, geriye gururdan başka bir şey kalmayacağını anlatıyor.


Söz ve müziği Tanıl Özbek’e, düzenlemesi Alper Atakan’a ait “Sevgilim üzgünüm” şarkısı için Cihan Yıldız, ”İlk defa bir şarkıyı, dinler dinlemez, kimseden onay beklemeden, tamamen yüreğimin sesine kulak verip aldım. Umarım, yorumlarken bende yarattığı duygular, dinleyiciye de geçecektir” dedi. “Sevgilim üzgünüm” 28 Mart 2017’de Kınay Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

24.06.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM