Zeynep Casalini'nin Yepyeni Video Klibi:

Zeynep Casalini'nin Yepyeni Video Klibi:

Zeynep Casalini, sözleri İpek Kadılar'a, bestesi ve düzenlemesi Ender Akay ve Sunay Özgür'e ait "Unutsam" isimli yepyeni şarkısını, Pasaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.


Biten bir ilişki ve onun etkisinden kurtulmaya çalışan, aşk acısı çeken bir kadının hikayesinin anlatıldığı şarkı; son derece yalın ve kuvvetli sounduyla, dikkat çekiyor. 

Türkiye'nin önemli müzik adamlarından Volkan Öktem (davul), İlter Kurcala (gitar) ve Gündem Yaylı grubunun eşlik ettiği şarkının vokal kaydı Ankara Stüdyo Mars'ta, geri kalan tüm kayıtlar İstanbul'da Dut Yapım'da tamamlandı."Unutsam" şarkısının mastering'ini Çağlar Türkmen miksini Uğur Memiş hazırladı.

"Unutsam"ın video klibi, birçok video'da birlikte çalıştığı yakın dostu Gürcan Keltek yönetmenliğinde Bafa Gölü'nün doğal dokusu ve güzelliği içinde iki günde tamamlandı.

"Duvar", “Dokunma Bana”, "Nilüfer", "Unutursun", "Yeter ki", "İmkansız Diyemem", "Yas Uykusu", "Köprüler" gibi hit şarkıları ile geniş bir dinleyici kitlesinin sevdiği Zeynep Casalini, Türkiye'nin en önemli kadın vokalleri arasında yer almayı başardı.

 

 

23.05.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM