Bu Yazın İddialı Şarkısı Yaz Kenara…

Bu Yazın İddialı Şarkısı Yaz Kenara…

Yaşar Kekeva Plakçılık etiketiyle, sözü müziği kendisine, prodüktörlüğü ve düzenlemesi Nida Şan’a ait ilk teklisi “Yaz Kenara” ile DOĞUKAN TUFAN biri akustik olmak üzere iki versiyonla müzikseverlere merhaba diyor.


Mayıs ayının ilk haftasında yayınlanan "Yaz Kenara" her iki versiyonu ile bu yazın iddialı şarkılardan biri olmaya aday.

Sözü ve müziği Doğukan Tufan ’a ait olan “Yaz Kenara” biri akustik olmak üzere iki versiyon olarak müzik severlerle buluşuyor. Şarkının iki versiyonun da düzenlemesi Nida Şan ’a mix-mastering ise Caner Ünlü ’ye’a ait. Ayrıca Yaz Kenara şarkısında bas gitarda Metehan Köseoğlu , akustik gitarda Serkan Geçin, bas gitarda Görkem Oker , kemanlarda, Hande Şan, Altuğ Öncü, Onur Nar , vokal de ise Pınar Çubukçu yer almaktadır.

Şarkının klibi çok özel bir ekiple oldukça farklı bir senaryo ile çekildi. Ahu Şentürk ve Kemal Kekeva ’nın birlikte çektiği klipte, iki yönetmenle çalışmanın yanı sıra sanat yönetmenliği Tude Berberoğlu, Görüntü yönetmenliği ise Aşkın Sağıroğlu tarafından yapıldı. Doğukan Tufan ’a klipte ikiz kardeşler Gizem ve Ecem Karataş eşlik etti.

 

23.05.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM