Emir Ersoy “Rockuba”

Emir Ersoy “Rockuba”

Yeni neslin önemli müzisyenlerinden Emir Ersoy, yepyeni projesi “RocKuba” yı 12 Mayıs’da Sony Music etiketiyle yayımlıyor.


Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemeleri ile rock şarkıları ünlü oyuncular tarafından yeniden yorumlandı. 

Dünya’ca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkeminizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy, bu kez çok farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor.

Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığı, rock hitlerinin, rock-latin düzenlemelerle yeniden hayat bulduğu şarkıları Türkiye’nin en gözde oyuncularına yorumlatan Emir Ersoy, albümünün hazırlıklarını tamamladı. 

“Haydi Gel İçelim”, “Cambaz”, “Tastamam”, “Paramparça”, “Resimdeki Gözyaşları”, Sakın Gelme”, “Ah Yaşamak Var Ya”, Köprüaltı”, “Sude”, “Sabır” ve “Senden Daha Güzel”i Emir Ersoy’un düzenlemeleri ile ilk kez rock-latin versiyonları ile dinleyeceğiniz “RocKuba” sürprizlerle dolu bir albüm.

Emir Ersoy, yeni albümünden ilk olarak albümün açılış şarkısı “Cambaz”ı görücüye çıkarıyor. mor ve ötesi şarkısı olan “Cambaz” bu kez Cem Yılmaz yorumuyla “RocKuba”da. Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemelerine “Cambaz”da bir de Kenan Doğulu elektronik gitarıyla eşlik edince, eşsiz bir performans ve işbirliği ile yeni “Cambaz” tamamlandı. Emir Ersoy, Kenan Doğulu ve Cem Yılmaz’ın  “Cambaz”ın kayıtları sırasında çekilen çok özel görüntülerinden oluşan video klibi ise çok yakında dijital platformlarda ve tvlerde yayında.

Emir Ersoy’un prodüktör ve aranjör olarak çalıştığı 5. stüdyo albümü “RocKuba”,  Sony Music etiketiyle 12 Mayıs 2017 cuma günü tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde müzikseverlerle buluşuyor.

Albümde yer alan şarkı ve oyuncular;

Emir Ersoy ft. Cem Yılmaz (El. Gitar: Kenan Doğulu) Cambaz 

Emir Ersoy ft. Farah Zeynep Abdullah Haydi Gel İçelim

Emir Ersoy ft. Leyla Lidya Tuğutlu Senden Daha Güzel

Emir Ersoy ft. Gonca Vuslateri Sabır

Emir Ersoy ft. Doğa Rutkay&Kerimcan Kamal Sakın Gelme

Emir Ersoy ft. Hande Subaşı&Keremcem Tastamam

Emir Ersoy ft. Erkan Kolçak Köstendil Yaşamak Var Ya

Emir Ersoy ft. Farah Zeynep Abdullah Paramparça

Emir Ersoy ft. Türkü Turan Köprüaltı

Emir Ersoy ft. Sarp Apak Resimdeki Gözyaşları

Emir Ersoy ft. Gonca Vuslateri&Aleixi R. Contreras Sude 

 

23.05.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM