Gökçe Yeşilbaş'tan Yalnız Kadın

Gökçe Yeşilbaş'tan Yalnız Kadın

YAZZ MÜZİK etiketiyle Volga Tamöz 'ün yapımcılığında 24 Mart’ta tüm dijital  müzik marketlerde yerini alacak single'ın prodüktörlüğünü Volga Tamöz yaptı. 

Şarkının söz ve müziği Nejat Duman, düzenlemesi Volga Tamöz’e ait olan ‘Yalnız Kadın’a yine  Volga Tamöz tarafından düzenlemesi yapılan hızlı versiyon 1 Nisanda dinleyicilerin beğenisine sunulacaktır.

Aynı şarkının iki ayrı versiyonuna birden klip çeken Yazz Müzik, yönetmen olarak Ahu Şentürk ile çalıştı.

Bu ilk solo çalışmasıyla, yalnız kadınların duygularına tercüman olduğunu dile getiren Gökçe Yeşilbaş şarkısını sizlerin beğenisine sunuyor.

Gökçe Yeşilbaş, 19 Temmuz 1983 Karadeniz Ereğli doğumludur. Küçük yaşlarında şan eğitimi almaya başladı. Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü’ nde okurken aynı zamanda TRT Gençlik Korosu'nda bir dönem görev aldı. Ankara’da başladığı kurumsal hayatına; tıp alanında kanser ve daha birçok hastalığın ilaç araştırma geliştirme alanında İstanbul’da devam etti. Bu süre zarfında Semiha Berksoy Opera Vakfı’nda eğitim aldı ve  U - Turn adlı grup ile beraber üç sene sahne alarak, soft - rock, r&b ve soul müzik şarkıları seslendirdi. Yazz Records sanatçısı olan Gökçe Yeşilbaş, 2011’de Volga Tamöz ile çalışmaya başladı, reklam müzikleri seslendirdi ve 2014 senesinde Volga Tamöz No.2 albümünde yer aldı. Halen kontrbas üzerine aldığı eğitime ve kurumsal hayatına devam etmektedir.

06.04.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM