Gökhan Keser İki Sinema Projesinde Rol Aldığını Açıkladı

Gökhan Keser İki Sinema Projesinde Rol Aldığını Açıkladı

“Beni Özlemedin mi” adlı teklisini 2016 yılının son günlerinde müzik marketlere sunan Türk popunun yakışıklı yorumcusu Gökhan Keser, CRI TÜRK FM’de Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu. Gökhan Keser çocukluğunda başlayan müzik aşkını ve modellik hikayesini anlattığı programda yakında iki sinema filmi ile ekranlarda olacağını söyledi.


Sıla ile Düet Planımızda Yoktu

Gökhan Keser, 2005 yılında İzmir’den İstanbul’a geldiğini ve müzik dünyasına girmek için görüşmelere başladığını söyledi. Bu süreçte ATV’de yayınlanan “Selena” dizisinde rol aldığını ve bir yandan da modellik yaparak harçlığını çıkarttığını söyleyen Gökhan Keser o dönemlerde de müzikle yatıp kalktığını ve müzik endüstrisine girmek için uğraştığını söyledi. Gökhan Keser ilk albümünün prodüktörlüğünü yapan Sıla’nın kendisine bu teklifi yaptığında çok heyecanlandığını söyledi. İlk çıkış şarkısı “Hadi Ordan” da Sıla ile düet yapmayı kesinlikle planlamadığını bunun simultane gerçekleştiğini söyledi. Keser, “stüdyoda şarkıyı dinliyorduk, bir ara Sıla bu bölümü ben mi söylesem dedi ve mikrofona geçip söyledi, düet böyle doğdu” dedi.

Gökhan Keser İki Sinema Projesinde Rol Aldığını Açıkladı

Survivor’a Başta Katılmak İstemedim

Gökhan Keser, Michael Kuyucu’ya 2014 yılında katıldığı Surviver adlı yarışmada 116 gün adada kaldığını bu yarışmaya başta katılmak istemediğini söyledi. “O dönem Hiç Vaktim Yok adlı single’ım yeni bitmişti. Ben şarkı ile ilgili çalışmalarıma başlamayı planlarken bir gün Acun ile görüştük. Babama sordum bana bu deneyimi yaşa demesi üzerine yarışmaya katılmaya karar verdim” dedi.

Gökhan Keser İki Sinema Projesinde Rol Aldığını Açıkladı

Gökhan Keser, iki sinema filminde rol aldığını ve bunların 2017 yılında yayınlanacağını söyledi. Bu filmlerden bir tanesinin TV8’de yayınlanacağını söyleyen Gökhan Keser bundan sonra müzik üretimine tüm hızıyla devam etmek istediğini ve modellik başta olmak üzere diğer projelerinin severek gerçekleştirdiğini ama müziğin onun için her zaman ilk sırada yer aldığını söyledi.

 

27.03.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM