Şiva Kabahat

Şiva Kabahat

Geçtiğimiz yıl ilk projesi “Cadı” ile müzik piyasasına giren, tiyatro ile çocukluğunda başlayan sanat aşkına müzik ile devam eden Şiva, ikinci projesi “Kabahat” ile müzik severlerle buluşuyor.

Nevşehirli annesi ve İranlı babasının Şiva ismini verdiği genç yorumcu, Ankara’da doğup, büyüdü. Bilkent Üniversitesi’nin ardından bir dizi projesi için ilk kez İstanbul’a gelen ve eğitimine halen Haliç Üniversitesi’nde devam eden Şiva, müzik kariyerine de ailesinin desteği ile başladı.

Söz ve bestesi Esin Alp’e, düzenlemesi Murat Yaprak’a ait olan “Kabahat”, Şiva’nın şahane yorumuyla hayat buldu. Şarkının video klibi için çocukluğunun da geçtiği Ürgüp’te kamera karşısına geçen Şiva, “Kabahat”i Erkan Nas yönetmenliğinde kliplendirdi. Kapadokya’nın büyülü atmosferinde çekilen video klipte Şiva’ya prodüktörü Murat Yaprak’da eşlik etti. Birbirinden özel görüntülerden oluşan Şiva’nın “Kabahat” video klibinin üç gün süren çekimlerinde Kapadokya’nın en özel oteli ve eşsiz doğası tüm ekibe ev sahipliği yaptı.

“Kabahat”in fotoğrafları için Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifine birbirinden çarpıcı pozlar verirken, yorumculuğu kadar güzelliği ve tarzı ile de dikkat çekiyor.

Şiva’nın ikinci teklisi “Kabahat”, Murat Yaprak prodüktörlüğünde  Decibel Music Company etiketiyle  tüm dijital plaformlarda yayında.  

15.03.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM