Mirkelam Tribute Albümü Tamamlandı

Mirkelam Tribute Albümü Tamamlandı

Mirkelam, DMC etiketi taşıyan yeni projesi “Mirkelam Şarkıları”nı dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Mirkelam'ın kendine has yorumu ve sözleriyle efsaneleşmiş şarkılarını çok değerli isimlerin yorumladığı bu özel proje sevilen yorumcular Mirkelam hitlerini seslendirdi.


20 yılı aşan kariyerini  bu özel albümle kutlayan Mirkelam, her biri birbirinden özel  ve başarılı arkadaşlarına emanet ettiği bu çalışma için “Saygı değil sevgi albümü” yorumunda bulunuyor. Gülşen, Teoman, Göksel, Kenan Doğulu, Nil Karaibrahimgil, Mabel Matiz, Bedük, Feridun Düzağaç, Eser Yenenler ve Pinhani'nin yer aldığı albüm, RUNLTD prodüktörlüğünde hazırlandı.

Mirkelam Tribute Albümü Tamamlandı

İLK VİDEO KLİP GÜLŞEN'LE "HER GECE"

Mirkelam Şarkıları albümünün çıkış şarkısı olarak, Mirkelam kariyerinin de ilk şarkısı olan "Her Gece"seçildi. Albümde Gülşen'in yorumuyla dinlediğimiz “Her Gece” için Mirkelam ve Gülşen birlikte kamera karşısına geçiyor.  Klip Bedran Güzel yönetmenliğinde çekildi.

Ozan Çolakoğlu, Volga Tamöz ve İskender Paydaş' ın 2 şer şarkının düzenlemesini yaptığı "Mirkelam Şarkıları" albümünde yer alan şarkılar ve yorumcuları şöyle:

Mirkelam Tribute Albümü Tamamlandı

Gülşen- Her Gece

Teoman- Hatıralar

Göksel- Unutulmaz

Kenan Doğulu- Tavla

Nil Karaibrahimgil- Asuman

Mabel Matiz-Laubali

Bedük- Terle

Feridun Düzağaç- Erenköy

Eser Yenenler -Ah Bir Joker

Pinhani- Yollar

 

28.03.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM