Serkan Ölçer Orkestrası'nın İlk Projesi 14 Şubat'ta Dinleyiciler ile Buluştu!

Serkan Ölçer Orkestrası'nın İlk Projesi 14 Şubat'ta Dinleyiciler ile Buluştu!

Bir çok ünlü sanatçı ile sahne ve stüdyo müzisyenliği, aranje ve orkestra şefliği çalışmalarını yürüten başarılı müzisyen Serkan Ölçer, kendisi gibi müzisyen olan eşi Ece Ölçer ile birlikte kurdukları Serkan Ölçer Orkestrası ile dinleyicilerin karşısına çıktı. 


Birlikte müzik yapmaktan ve üretmekten büyük keyif alan ikili, Çağlar Haznedaroğlu, Doruk Çebi, Elif İnce Çolak, Ezgi Ercan, İlter Dirin, Niyaz İsmailov ve Türker Çolak gibi çok değerli müzisyenlerin bir araya geldiği Serkan Ölçer Orkestrası ile ilk projelerine başarılı sanatçı Gökhan Türkmen ile başladı.

Bu zamana kadar Mustafa Ceceli, Hande Yener, Ziynet Sali, Burcu Güneş ve Emre Kaya gibi isimlerin şarkılarına düzenlemeleri ile katkıda bulunan Serkan Ölçer'in kurduğu orkestranın ilk şarkısı olan '' Zar '' ın sözleri Serkan Söylemez, müziği Gökhan Türkmen ve düzenlemesi Serkan Ölçer imzası taşırken, klibin yönetmen koltuğunda usta isim Murat Joker oturuyor. 

Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği klipte, Serkan Ölçer Orkestrası ve Gökhan Türkmen'in performans sahneleri bulunurken aşkın dansı olan tango sahnelerinde iki dansçı performansı ile eşlik etti. 

Projenin kapak fotoğrafı Murat Joker imzası taşırken, tasarımı Cihan Erel üstlendi. 

Serkan Ölçer Orkestrası'nın ilk projesi Zar şarkısı ve klibi 14 Şubat tarihinde GTR Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

17.02.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM