Semra San’dan Yeni Maxi Single ‘’Son Söz’’

Semra San’dan Yeni Maxi Single  ‘’Son Söz’’

Semra San, iki yılın ardından ‘’Son Söz ‘’ adını verdiği maxi single   Musicom Prodüksiyon etiketi ile müzik marketlerdeki yerini aldı.


Oyunculuk eğitimi ve rol aldığı ‘’Kördüğüm ‘’ dizisinin çekimlerinden dolayı müziğe ara veren genç yorumcu Semra San; Türkiye’nin önde gelen müzik ustaları ile bir araya gelerek , yeni maxi single çalışması Son Söz’ü dinleyicileri ile buluşturdu.

Son Söz isimli maxi single ‘ın  çıkış  olan ‘’Özür Diliyorum Aşktan ‘’ isimli şarkının sözü   Hakkı Yalçın ,müziği   Gökhan Tepe’ye ,düzenlemesi  ise  ;  Volga Tamöz imzası taşıyor. 

Maxi single ile aynı ismi taşıyan ‘’ Son Söz’’ isimli şarkının söz ve müziği Sinan Akçil ,düzenlemesi Volga Tamöz ,’’ Üç Vakte Kadar’’ isimli şarkının sözü Hakkı Yalçın ,müziği Ceyhun Çelikten ,Düzenlemesi Erhan Bayrak . ‘’Kara Bela’’ isimli şarkının söz ve müziği Sinan akçil ve düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait  4  şarkı  yeni şarkı  yer alıyor.

‘’Son Söz’’ isimli maxi single’ın Marka danışmanlığını Selim Akar , Fotograflar   ise ; Serhat Hayri tarafından çekildi.

Video Klip ; Maxi single ‘ın çıkış şarksı olan, Özür Diliyorum Aşktan ‘a Gülşen  Aybaba yönetmenliğinde profesyonel bir ekiple çekildi.Klip önümüzdeki hafta müzik kanallarında yerini almaya hazır. 

20.02.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM