Eurovision 2017 İçin Yaratıcı Ajans ve Seyahat Acentesi Seçildi

Eurovision 2017 İçin Yaratıcı Ajans ve Seyahat Acentesi Seçildi

2017 Eurovision Şarkı Yarışması'nın ev sahipliğini yapan NTU, en iyi ortağı bulabilmek için kapsamlı bir ihalenin ardından yaratıcı ajansını ve seyahat acentesini seçti.

Sahne tasarımcısı Florian Wieder, Show Producer Stuart Barlow ve Creative Director Oleh Bodnarchuk NTU'nun ekibine katıldı.

Yaratıcı ajans, sahne tasarımcısı ve resmi seyahat acentesi, katılan yayıncılar adına yarışmanın yönetim organı olan Referans Grubu ve Avrupa Yayın Birliği tarafından onaylandı.

Republique ve Banda ajansları kazandı

İki Ukraynalı ajans olan, Republique ve Banda Re Design Team altında güçlerini birleştirdi ve 2017 Eurovision Şarkı Yarışması ajansı oldular. 

NTU açıklamasına göre yaklaşan yarışma için Ukrayna'nın en yaratıcı 11 ajansı 23 konsept gönderdi.

2017 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Yapımcı Stuart Barlow ile birlikte çalışacak.

NTU, 2017 Eurovision Şarkı Yarışmasının sahne tasarımı için Ikisi Ukrayna, diğerleri yurt dışından olmak üzere dört teklif aldı;  teklif değerlendirmeleri Sonunda, sahne tasarımı için Florian Wieder ile çalışma kararı alındı.

"Eurovision Şarkı Yarışması'nın arkasındaki fikri seviyorum" diyen Wieder, "Beni çok heyecanlandıran bu olayı kutlamak için birçok farklı ülke ve kültür barış içinde bir araya geldi." Dedi.  Eurovision Şarkı Yarışması, benim en ilginç projelerden biri. Gösterinin tasarımcısı olmam benim içim büyük bir onur. "

Wieder Eurovision sahnesini dördüncü kez tasarlayacak. Daha önce Düsseldorf (2011), Bakü (2012) ve Viyana (2015) yarışmasında sahne tasarımı yapmıştı. 

Wieder ayrıca, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki X Factor ve MTV için çalışmalar yapmıştı.

Resmi seyahat acentesi olarak pilot seçildi

2017 Eurovision Şarkı Yarışması resmi seyahat acentesi olarak pilot seçildi. Şirket, 43 katılımcı heyet, yabancı mürettebat, sponsorlar, basın ve Kiev'i ziyaret edecek misafirler için konaklama konusundan sorumlu olacak. Pilot Genel Müdürü Olena Korchynska, "Heyetler için 24 saat İngilizce konuşma desteği hizmeti vereceğiz. Her ülkenin dileklerini mümkün olduğunca yerine getireğiz" dedi. 

43 ülke 2017 Eurovision Şarkı Yarışmasına katılımlarını onayladı. 

Victoria Romanova ve Oleksandr Kharebin yarışmanın İcracı Yapımcıları olarak onaylandı. 

Eurovision 2017 Yarı Finali, 9 Mayıs Salı ve 11 Mayıs Perşembe günü, Büyük Final ise 13 Mayıs Cumartesi günü yapılacak.

kaynak eurovision.tv

03.01.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM